poniedziałek, 21 maja 2012

Jak mieć dużo punktów szczęścia w The Sims 3.

HEJ !
Bardzo wam dziękuje. Według mojej prośby, (chociaż nie poprawiła się liczba komentarzy) wzrosła ilość wyświetleń bloga ! Były dni, kiedy było nawet 0 wyświetleń. Jak na początek bloga, 7 wyświetleń dziennie to dużo ! Jeszczę raz bardzo wam dziękuje, i proszę was, abyście nie mieli za złe z powodu, że wczoraj nie pisałam. Ogólnie nie miałam czasu. Pojechaliśmy na noc muzeów i zasnęłam dopiero o północy.

Ok, ale się rozpisałam, przejdźmy do często zadawanego pytania : Jak mieć dużo punktów szczęścia w The Sims 3? Otóż jest na to sposób.

Kiedy jesteśmy w menu wybierania rodziny (tam, gdzie wyświetlają się wszystkie nasze rodziny i możemy wybrać, którą chcemy grać)


wpisujemy znany nam już kod testingcheatsenabled true . (Trzeba wpisać w menu. Inaczej nie zadziała.) Teraz wybieramy rodzinę.

Kiedy rodzina nam się wczyta, wchodzimy w zakładkę z kuferkiem w menu danego sima i klikamy (Z wciśniętym klawiszem klawiszem CTRL) w zaznaczonym na zdjęciu miejscu.

Trzeba pamiętać, że nie trzeba raz wcisnąć CTRL i klikać, tylko klikać z WCIŚNIĘTYM CTRL !Za jednym kliknięciem simowi przybywa 500 punktów. Trochę mało, ale za kilka kliknięć można uzyskać całkniem niezłą sumkę.Mam nadzieję że poradnik się podoba. Jeżeli naruszyłam czyjeś prawa autorskie do zdjęć, przepraszam bo szukałam w google i nie wiedziałam, czy je naruszam. Zrobiłabym własne, ale niestety Simsy strasznie wolno mi chodzą .
Kończę już, i mam nadzieję że licznik wyświetlania jutro mnie zaskoczy 0_0.


PA !7 komentarzy:

 1. Cześć, Julka!
  Bardzo mi się to podoba.
  Niestety mam Simsy 2 i nie mogę zobaczyć, czy działa, ale działa na pewno. ;)


  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz co możesz poszperać w tematach the sims 2 tam też są kody na punkty szczęścia życiowego ja używałam go żeby wskrzesić lub zamienić w zombie (chyba jest potrzebny dodatek na studiach ;P)moje sima moja koleżanka na gdzieś zapisany ten kot ale lepiej poszukać w necie
   Pozdrawiam Julia z Wrocławia ;3

   Usuń
 2. Hej, dzięki bo działa .
  Dobrze ,że trafiłam na ciebie ,bo inni tłumaczyli troche niezrozumiele Pozdrawiam :**

  OdpowiedzUsuń
 3. A mogłabyś zrobić , też o innych kodach do the sims 3 ?

  OdpowiedzUsuń
 4. nie moge opisac tego ale cholercia dziala i sobie krakena kupie dzienki wielkie

  OdpowiedzUsuń
 5. Działa jak tolala. Wielkie dzięki.!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Działa! Jesteś Mega!

  OdpowiedzUsuń